אודות איציק נוריאל

איציק הינו מהנדס מכונות עם התמחות במערכות מיזוג אוויר ובקרה
מהנדס מיזוג אוויר בעל ניסיון רב במערכות מיזוג אוויר, תכנון וייעוץ למערכות מיזוג אוויר ואוורור למבני ציבור, בתי מלון, מפעלים, משרדים, תעשייה, בתי חולים, מרכזי אנרגיה, מסחר וכדומה.

אם המזגן שלכם התקלקל, אל תאמרו נואש ואל תלכו מיד לקנות מזגן חדש. כל שאתם זקוקים לו הוא טכנאי מזגנים שיבוא לביתכם, יבדוק את המזגן ויטפל בו כדי שיחזור במהרה לפעולה. אז הנה, מהיום יש לכם פיתרון איכותי, מהיא ויעיל כאשר המזגן שלכם מתקלקל מכל סיבה שהיא.

אני מאמין מניסיוני כי צריך להעניק את מלוא השירות ואת השירות המקצועי והטוב ביותר. לכן אני מעסיק צוות עובדים מיומן ואחראי שהודרך בקפידה. זאת כדי שנוכל להעניק לכם את השירות היעיל ביותר הן לתכנון מערכת מיזוג האוויר שלכם ואין להתקנת מיזוג האוויר או תיקונו.

כדאי לפנות לקבלת שירות וייעוץ במיזוג אוויר של מהנדס

אם אתם אחראים על מיזוג האוויר בבניין גדול או שאתם שוקלים להקים עסק ורוצים להיות בטוחים שמיזוג האוויר יגיע בו לכל אחד מהחדרים של העובדים שלכם, אתם בהחלט צריכים איש מקצוע שייתן לכם ייעוץ במיזוג אוויר. אומנם זה נכון שיש אנשים שסבורים שבסך הכול מדובר על התקנה של מזגן בכל אחד מהחדרים במשרד, אך האמת היא, שלא כך הם הדברים. עליכם לפנות אל מהנדס מיזוג אוויר שיוכל לתת לכם שירות טוב, כי מהנדס מקצועי יידע כיצד לנצל את החלל וכיצד להתאים לו מערכת מיזוג אוויר משוכללת.

מדוע צריך לפנות אל מהנדס בתחום?

יועץ מיזוג אוויר יוכל לחסוך לכם לא מעט כסף ואנרגיה על מיזוג האוויר שתתקינו בבניין שלכם, ולכן זה בהחלט מומלץ. הוא יידע לבחור את מערכת מיזוג האוויר המתאימה ביותר, והוא יידע גם לדעת מה צריך להיות הכוח של מערכת המיזוג על מנת שהיא תוכל להיות מספיק טובה ויעילה. העניין שצריך להבין הוא שלכל חלל יכול להתאים מזגן אחר, ואם רוצים לנצל נכון את האנרגיה וגם לחסוך כסף, הרי שמהנדס מקצועי יוכל לעזור בכך.

כיצד לבחור את המהנדס שאליו אתם פונים?

אין ספק שבתחום מיזוג האוויר אפשר למצוא לא מעט אנשי מקצוע שיוכלו לתת לכם שירות, ולכן בהחלט כדאי לשים לב לאיזה מהנדס מהתחום אתם פונים. ההמלצה הטובה ביותר היא לבדוק כמה שנים של ניסיון ואיזה רזומה יש למהנדס שאליו אתם חושבים לפנות, כי מגיע לכם לקבל את השירות הטוב ביותר.

ישנם הרבה מאוד תחומי לימוד תחת ההגדרה הזו של מהנדס, כאשר אחד מכל אלה הוא מהנדס מיזוג אוויר אשר מתמקד בכל הנוגע אל התקנה, תכנון ותפעול של מערכות מיזוג אוויר באופן מקצועי. עבור מי שלו לא ממש ברור מה לומדים ולמה לומדים תחום של מיזוג אוויר שעל פניו נראה פשוט, כדאי להביא באזורים של בתי חולים, מפעלים ובתי מסחר גדולים אל האזור של המיזוג, רק על מנת להבין ולו במקצת את המורכבות של יצירת מערכות מיזוג גדולות שכאלה עם הצורך להתאים אותן אל הצרכים של המקום באופן מדויק וללא אף סוג של פספוס. עבודה שלא תיעשה בצורה מקצועית – היא כזו אשר תגרום להפסדים כספיים. זקוקים לשירותיו של מהנדס המתמחה במערכות מיזוג אוויר? מומלץ לפנות אל איציק נוריאל תכנון וייעוץ מיזוג אוויר ואוורור.

מהנדס מיזוג אוויר – מקבלים את הייעוץ הכי מקצועי

מה ההבדל בין מוכר בחנות שיכול לתת את הדעה שלו לגבי המזגן הכי מתאים לרכישה לבין חוות דעת מקצועית של מהנדס מיזוג אוויר? המון. מזגן הוא הרבה יותר מאשר רכישה של מיזוג לפי עוצמה. מזגן הוא כל מיני סוגים של מערכות מיזוג אוויר, כאשר חייבת להיות התאמה בין המקום שבו רוצים לבצע את ההתקנה מכל המובנים לבין מערכת המיזוג שנבחרה מבין כל אלה שרלבנטיות לכל חלל וחלל. אדם אשר למד את המקצוע הזה רכש למעשה את כל הבקיאות הנדרשת על מנת לבצע תכנון נכון של מערכות שכאלה, ויש לו את הדיפלומה הרשמית שעל כל הידע שצבר תעיד. ההבדל הוא עצום, וזה עדיף תמיד לפנות אל איש מקצוע ספציפי עבור התחום של מיזוג אוויר ולא להסתפק בדעתם הלא מקצועית של אנשים אחרים.

ההשפעה של ייעוץ מקצועי על המיזוג

עד כמה יכולה להשפיע הבחירה של תכנון מיזוג האוויר בחלל מסוים על החלל עצמו? במידה ניכרת. מקומות נרחבים כמו בתי חולים ומפעלים של ייצור מזון הם מקומות שעבורם תכנון לקוי של מערכות המיזוג יכול להוביל אל הפסד כספי ואל בעיות תפקודיות גבוהות אחרות במקום. רק מהנדס מיזוג אוויר אשר הוכשר לתכנון ולתפעול של מערכות מיזוג מורכבות יוכל ליצור את הסביבה הכי אידיאלית של מיזוג אוויר, כאשר הוא עובר כל מיני סוגים של פרמטרים שעליהם יש לחשוב בזמן בו יושבים לבצע את התכנון המקדים וגם לאחר מכן, במידה ומתעוררת לה בעיה שמצריכה טיפול מידי. זה חשוב עבור בתים פרטיים וזה עוד יותר בעל חשיבות עבור תועלת רבה עבור מקומות רחבי יריעה שבהם המערכות הללו לא בנויות על מזגן יחיד.

תכנון מערכות מיזוג ואוורור

פיקוח חיצוני להתקנות

אישור למערכות פינוי עשן

מתן חוות דעת

לתיאום פגישת ייעוץ והתרשמות: